185 Феновете на Ботев с шествие от центъра на града за дербито с Локо на стадион „Христо Ботев“. Ето какво призоваха: Ботевисти, Планът е ясен ! Неделя, 12:00 часа, Копчетата ! По-късно, заедно като един, се отправяме към стадиона. Бихме посъветвали черно-белите фантазьори, със средна посещаемост равна на тази на Лудогорец, шикалкавещи за някакво домакинство в нашия град, да приемат медицината си редовно. Всички за Ботев ! Всички за Пловдив ! Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията