294 Доволен съм, особено от първите 25-30 минути. После малко свалихме темпото. Говорихме с играчите, че имаме 3 мач, в които искаме да сме победители. Да, улесни ни червения картон, на Спарта, но това е футболът. Това каза доволният треньор на Ботев Лъчо Балтанов след победата с 5:0 над Спартак Варна. „Тази победа е един допинг преди мача с Локомотив. За дерби не ти трябва допълнителна мотивация. С моя щаб щр се опитаме да подготвим играчите по най- добрия начин. Ще говорим с медицинския щаб да видим на кои играчи ще можем да разчитаме“, заяви Балтанов. Може да ви хареса също Григор Димитров призна: Положението не е много добро ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България Ботев отваря Централната трибуна на Колежа за мача с Балкани Новият треньор на Спартак Пловдив: Целта е стабилен и конкурентоспособен отбор