142 Христо Стоичков направи емоционално изказване след поклонението на Борислав Михайлов, което се състоя в столичния храм „Света София“. „Имали сме най-хубавите моменти. Преживяхме много хубави неща, преживяхме и много трудни неща в нашия живот, но намерихме сили в един от най-трудните моменти да си стиснем ръцете и да кажем „Дотук, продължаваме напред!“. През годините ми беше много трудно, бях тук, но живеех с тази мисъл, че един ден ще има тази прегръдка, която я имаше от първия ден, в който се запознах с него и започнахме да играем заедно“, сподели Стоичков, предава Gong. Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев