563 Днес в полицията в Пловдив се проведе среща между органите на реда и представители на Ботев и Локомотив преди дербито на 8 април от 20 ч. на стадион Христо Ботев. От МВР са предупредили че ще има строги мерки за сигурност, като ще бъдат затворени улици. Феновете на Локо ще тръгнат в 19:00 часа с шествие от Лаута. Ръководството на Локомотив е поискало 1000 билета, които са били предоставени от Ботев. Жълто- черните са готови да предоставят и останалите 800 билета, които се полагат на черно- белите. Може да ви хареса също Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев