291 Голямата ни звезда в щангите Карлос Насар коментира избирането на Асен Златев за нов президент на Българска федерация по вдигане на тежести. „Едно от най-спокойните общи събрания. Удовлетворен съм и се надявам оттук нататък да няма обжалвания и да не се пречи на новото ръководство на федерацията да си върши работата“, започна Насар. „Оттук нататък, ако имаме такива жалби, значи просто имаме разминавания като идеологии и така не може да се върши работа. Винаги го допускам като вариант, не мисля, че всичко ще бъде перфектно, но е хубаво да го няма това нещо, тъй като това ми дава тема за размишление и на мен какво да правя оттук нататък с кариерата си, така че е много добре да няма такова нещо“, сподели Насар. „Асен Златев е човекът, който ме задържа тук, в България, човекът, който ми даде смисъла да остана и да не ходя в друга държава, тъй като той има идея как нашата федерация да работи, как да ми осигури нужното спокойствие, нужните условия и най-вече още медали“, допълни Насар. „Със сигурност страницата (да се състезавам за друга държава – б.р.) не е затворена, аз постоянно имам нови оферти, но засега нямам такива мисли. Ако някой обжалва, може би ще ми нахлуят в главата. Най-хубаво е да има разбирателство“, каза още Насар. Може да ви хареса също Никола Цолов спечели Гран при на Австрия Вижте всички 1/16-финали на Мондиал 2026 Спортна ТВ неделя Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца на футболния турнир Смолян къп 2026