325 Отборът на Ботев Пловдив проведе последната си тренировка за 2025 година. “Жълто-черните” тренираха на клубната база преди утрешния сблъсък със Спартак Варна от 1/8-финалите за Купата на България. Наравно със своите съотборници в заниманието се включи капитанът на тима Тодор Неделев. След тренировката “канарчетата” ще отпътуват за морската ни столица, където ще бъдат на режим преди мача. Може да ви хареса също Трансферен удар! Георги Миланов е играч на Ботев! Трагедия на пътя! Две деца от школата на Славия загинаха, Венци Стефанов обяви едномесечен траур Бивш бранител на Ботев Пловдив подписа с кипърски гранд Звездна подкрепа за националите на България на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив