158 Трябва да търсим вината в себе си. Отпаднахме физически през втората част. Не искам да коментирам съдийството, но абсолютна дузпа, която не беше свирена срещу Маскоте. Определено съдийството повлия. Не съм очаквал ВАР-а да реагира, защото знам кой е горе и какви връзки има с този клуб. Пак казвам вината първо е в нас. Докато имахме свежест имахме ситуации, нашия отбор отпадна през втората част. Това каза Димитър Димитров – Херо след загубата от ЦСКА. „След пропусната дузпа, ние имахме положение, след това топка, която можеше да се изчисти и получихме гол. Умората в тези моменти си оказа влияние и не може да се реагира правилно. Аз съм длъжен да изисквам и да истискам каквото може от нашите футболисти. През второто полувреме липсата на свежест даде инициативата на ЦСКА. Уважавам Илиян Илиев. Той е прекрасен треньор и има възможност да работи дълго с отбора на Черно море и да изгради стил“, кометира Херо по повод следващия мач на Ботев. Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията