310 Футболистите на Ботев Пловдив зарадваха множество деца на благотворителния фестивал Нощ на Ангелите. Малчуганите имаха възможност да се докоснат до своите любимци, да си направят снимка за спомен и да получат автограф. На “жълто-черния” щанд присъстваше и клубният талисман Бенкса. Благотворителният фестивал Нощ на Ангелите продължава до утре на Гребната база в Пловдив. Може да ви хареса също Корейските гребци пристигат отдалеч и ще се борят за поне един златен медал Спортна ТВ събота Доц. Даниела Оронова: Съдиите в гребането са доброволци, които пазят безопасността и равнопоставеността на всички участници Юноша на Ботев преподписа с Милан