446 Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров изрази разочарование след поражението с 1:2 от Лудогорец. Специалистът подчерта, че тимът все още се изгражда и предстои време, докато играчите се напаснат един към друг. „През първото полувреме показахме по-добра игра и успяхме да изравним. Веднага след почивката обаче допуснахме гол и това промени развоя на мача. В подобни срещи, ако не си достатъчно организиран, се появяват проблеми – при нас това се видя най-вече в единоборствата във въздуха. Работим с напълно обновен състав и всяка среща е ценна за изграждането на колектива. През почивния уикенд ще имаме и контролна среща, за да продължим работа в различни аспекти. Нови футболисти идват постоянно и трябва време, за да влязат в ритъм“, коментира Киров. Може да ви хареса също След кош в края: Локомотив Пловдив остана на крачка от титлата в НБЛ Александър Димитров: Не искам Молдова да запише първа си победа от година и половина срещу нас Марица и Лора Славчева се разделят след края на сезона Акула предсказа кой ще победи в първия мач от Световното първенство по футбол