224 Представителният отбор на Локомотив поднови днес тренировки след равенството с Черно море. “Черно-белите” стартираха подготовката си за втората си визита във Варна. Двубоят със Спартак е в събота (30.08) от 19:00 часа. Локомотив проведе днешната си тренировка на “Лаута”. В лагера на “черно-белите” продължава да има няколко човека с вирусно заболяване. Спортно-техническият щаб бе принуден да вземе решение тимът да не остане във Варна и да се прибере в Пловдив. Под ръководството на Душан Косич днес тренираха юношите от отбора до 18 години Енес Мишев и Радослав Палазов. Може да ви хареса също Асен Чандъров е второто попълнение в лятната селекция на Ботев Шефът на Световното гребане: Огромно удоволствие е да се връщаме в Пловдив Крушарски: Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА! Можех да взема 8 млн. и да сгъна чадъра Собственикът на Спартак: Изграждаме изцяло ново голямо футболно игрище