310 Ръководството на ПФК Локомотив Пловдив отправя своите искрени поздравления към отборите на ПФК Левски и ПФК Арда за успешното преминаване в следващия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Столичани и кърджалийци отстраниха съответно Сабах и Кауно Жалгирис, като вече са само на една крачка от груповата фаза. ПФК Лудогорец също изигра редица силни европейски двубои в предварителните кръгове на Шампионската лига. Сега тимът е на плейоф за влизане в групите на втория по сила турнир – Лига Европа. Желаем успех и на трите родни отбора! Убедени сме, че ще защитите достойно честта на българския футбол!- написаха черно- белите. Може да ви хареса също Ботев Пловдив се раздели с Мараш, Таилсон и Талес Спортът и мачовете по телевизията днес Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов Швеция разби Тунис, Япония не се даде на Нидерландия