415 Знаем, че феновете са зад нас. Проблемите са в отбора. Днес създадохме доста ситуации. В един двубой, в който бяхме притеснени, в момента, в който се отпуснахме , допуснахме гол. Това каза треньорът на Ботев Николай Киров след загубата от Локо Сф. „През втората част имаше живец, липсваше ни само гола. Предния двубоой оказа влияние в нашите състезатели. В момента, в който се отъсихме от напрежението, сами си вкарахме нови неприятности, допускайки гол. Знам състезателите какви възможности имат, явно всичко е въпрос на психология. Работим цяла седмица, опитваме различни варианти. Имаме 12 нови играчи, нямаме изградени добри взимовръзки“, коментира Белия. Може да ви хареса също След кош в края: Локомотив Пловдив остана на крачка от титлата в НБЛ Александър Димитров: Не искам Молдова да запише първа си победа от година и половина срещу нас Марица и Лора Славчева се разделят след края на сезона Акула предсказа кой ще победи в първия мач от Световното първенство по футбол