Спряха правата на Ел- Хатиб след теслата срещу Ботев

Спряха правата на Ел- Хатиб след теслата срещу Ботев

Спряха правата на Васимир Ел -Хатиб след скандалните решения на мача между Ботев и Арда:

СК при БФС спира правата за неопределено време на Васимир Маруан Ел -Хатиб за представяне под очакваното ниво и допуснати неточности по ВАР Протокола, като ВАР съдия на срещата от III кръг в ППЛ между отборите на Ботев Пловдив и Арда Кърджали.

12 коментара

Христо Здравков 10:57 - 06/08/2025 - 10:57

Бой и ебан не се връщат. Голям праз че са му спряли правата, а това , че мача е в полза на дрг отбор какво правим…най разумне е преиграване.

Отговор
Запрян Христов 11:01 - 06/08/2025 - 11:01

Най-разумно е пребиване на един рефер и другите ще го имат в предвид!!!

Отговор
ИСТИНАТА!!! 21:50 - 06/08/2025 - 21:50

САМО ТОВА Е РЕШЕНИЕТО!

Отговор
Анонимен 11:10 - 06/08/2025 - 11:10

На крив х…. вълната му пречи!

Отговор
Анонимен 11:58 - 06/08/2025 - 11:58

А защо решихте че го наказват заради червения картон, а не за отменения гол на Арда който беше напълно редовен.

Отговор
Анонимен 12:30 - 06/08/2025 - 12:30

Абе смешни буфери,първо при отменения гол има засада и освен това игра с ръка на дървото Николов.А и още в третата минута има нарисуван червен картон на вашия любимец Карагерен.Не като на Попето за опастна игра,където картона трябва да е жълт,а за фактическо съприкосновение с отпечатък на бутоните му по крака на футболиста на Ботев.А и червеният картон на Андрей Йорданов беше измислен.Топката се движи в посоката на Солдо и Видев и Йорданов не е последен в защитата,а и няма съприкосвовение за падане на Серкан и си беше чиста симулация и липса на физическа сила за да продължи рейда си.Затова и Тунчев веднага го смени след падането.Просто не беше в състояние да играе.Така,че продължавайте да злобеете и да се радвате на чуждото нещастие,но да знаете,че всичко се връща на този свят и много скоро и вие ще ревете.

Отговор
Аз 12:21 - 06/08/2025 - 12:21

Тъпака си е тъпак…

Отговор
Милчо Пашкулев 22:13 - 07/08/2025 - 22:13

Съдията не трябва да бъде временно отстранен а. окончателно изгонен от съдийската колегия пълен идиот изобщо не е неясно Как се съдейства и ония от вар и те като телета нищо не направиха да се видят ясно нещата!

Отговор
Байо 13:12 - 06/08/2025 - 13:12

Резултата трябва да се отмени и мача преиграе при първа възможност. Точно първият червен картон изигра важна роля в мача.

Отговор
Никола 13:49 - 06/08/2025 - 13:49

Преиграване е най правилното решение

Отговор
Анонимен 14:23 - 06/08/2025 - 14:23

Мача трябва да се преиграе БФС гледа много добре Какви са тези глупави наказания

Отговор
Анонимен 14:27 - 06/08/2025 - 14:27

КОЙТО Е ПО ДОБЪР НЕКА ДА СПЕЧЕЛИ МАЧА

Отговор

Оставете коментар


Социални мрежи