335 Наставникът на Ботев Пловдив – Николай Киров, призна, че тимът му не се намира в оптимален ритъм в началото на първенството. Именно на това специалистът отдаде загубата с 1:2 при визитата на Черно море във Варна. „Мисля, е си разделихме по едно полувреме. Те бяха по-активни през първото, ние през второто. Лошото е, че те водеха с 2:0 на почивката. Много трудно се обръщат нещата при такава ситуация, не, че е неневъзможно. Имаме си своите проблеми, върху които да работим. Хубавото беше, че след почивката се получиха някои интересни неща в атака”, коментира Николай Киров. „Нормално е, те са в по-добър ритъм. Изиграха мач повече от нас. Ние се събрахме десет дни преди първенството.. Именно грешките дойдоха след преса на Черно море, Това означава, че нямаме още необходимите взимовръзки. Това са причините“, добави той. „Имаше реакция от целия състав и от резервите, които дадоха свежест в атака. Не трябва да допускаме противниците да водят с такъв резултат на полувремето, за да сме по-стабилни”, каза още той. Може да ви хареса също Корейските гребци пристигат отдалеч и ще се борят за поне един златен медал Спортна ТВ събота Доц. Даниела Оронова: Съдиите в гребането са доброволци, които пазят безопасността и равнопоставеността на всички участници Юноша на Ботев преподписа с Милан