490 Още двама директори в Ботев са с едномесечно предизвестие за напускане на клуба. Става въпрос за изпълнителния директор Константин Ганев и търговският директор Мими Вишева са подписали едномесечни предизвестия. Както вече съобщихме и Рашко Стоянов е в предизвестие, но самият той вчера е казал, че вече не е част от клуба. Интересното е, че другият изпълнителен директор и прокурист Алексей Киречек е в Германия и не е ясно дали и кога ще се върне. Така Ботев освен, че остава без футболисти, вече е и без директори. Може да ви хареса също Испания се реваншира за лошото начало, Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор