271 През новия сезон 2025/26 Втора лига ще бъде съставена от 18 отбора. Това стана ясно след проведения по-рано днес Изпълком. Вместо 20 клуба, както беше настоящият шампиона от второто ниво на родния футбол, те ще бъдат с два по-малко, заради отказване на два тима. „Втора лига се намалява на 18 отбора, защото два отказват участие“, заяви президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов след края на Изпълкома, проведен по-рано през деня. Може да ви хареса също Отлична новина за малкия Кристиян: Операцията премина успешно, Ботев отново показа, че е семейство Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения Ето я пълната програма за юбилейния концерт 100 години Локомотив Пловдив Гришо се изкачи в ранглистата преди Уимбълдън