526 Ботев излиза за последния си мач този сезон. Този мач ще е последен за треньора Душан Керкез, както и за много от играчите. Днес няма да играят Корошец, който е наказан, Самюел Акере и Коко Илиев. За сметка на това в групата след дълго отсъствие в групата се връщат Антонио Перера, чийто договор изтича през лятото, както и Георги Николов. Може да ви хареса също Григор Димитров призна: Положението не е много добро ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България Ботев отваря Централната трибуна на Колежа за мача с Балкани Новият треньор на Спартак Пловдив: Целта е стабилен и конкурентоспособен отбор