239 Преди точно 1 година Ботев триумфира с Купата на България в столицата след зрелищен финал! “Жълто-черните” водени от Душан Керкез победиха Лудогорец с 2:3 на Националния стадион “Васил Левски” и върнаха купата на “Колежа”! Головете в паметния ден бяха дело на Антоан Конте, Мартин Секулич и Уме Емануел! Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“ Локо пусна картите за новия сезон