Керкез: Ситуацията остава неизвестна, но днес да се зарадваме за победата

Керкез: Ситуацията остава неизвестна, но днес да се зарадваме за победата

Честито на моите футболисти. Благодаря на фенвете. След загубата от ЦСКА казах на моите футболисти, че ако сме тук трябва да играем до край. Може да загубиш, но не по този начин.
Днес вкарахме всичко, което не вкарахме в последните мачове. Работихме за тактическата дисциплина през последните дни. Браво на момчетата. Това може да донесе малко усмивки. Това каза треньорът на Ботев Душан Керкез след разгрома над Берое.
„Ситуацията остава неизвестна, не искам да коментирам сега, днес беше дербито на Тракия, нека има радост за нашите фенове. В моя отбор има футболисти, които играят за 1000 евро на месец, трудно е, Лацио имаше проблеми, но в Лацио сигурно взимат малко повече. С малко математически шанс можем да свършим пети, но ако сме шести, ще чакаме как ще свършат ЦСКА и Лудогорец. Искам във Варна да играем добре, искам в последния мач на нашия сезон да дойдат малко повече хора. Всички трябва да гледаме позитивно на този сезон, като погледнем от лятото насам. Ако видим голямата снимка, ще видим, че нещата са били добри““, заяви Керкез

Оставете коментар

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space