Ботев привлече Едуард Сума-Абад от френския Метц

Ботев привлече Едуард Сума-Абад от френския Метц

Ботев привлече Едуард Сума-Абад от френския Метц
21-годишното крило Едуард Сума-Абад се присъедини към Ботев Пловдив и ще играе под наем през пролетния полусезон с опция за закупуване.
Французинът изкара пробен период в Ботев през януари, а от днес започва тренировки с втория отбор на „жълто-черните“. По време на адаптацията си в клуба той ще бъде наблюдаван стриктно от спортно-техническия щаб на представителния ни мъжки отбор.
Едуард Сума-Абад е роден на 31 март 2003 година в Метц. Висок е 181 см., а силният му крак е десният. Французинът е продукт на местната академия, преминавайки през всички гарнитури на клуба. През изминалия сезон играе под наем в белгийския Серен.
ПФК „Ботев“ приветства Едуард Сума-Абад и му пожелава много успехи с „жълто-черната“ фланелка.

1 коментар

Myles Barr 21:42 - 14/02/2025 - 21:42

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! However, how can we communicate?

Отговор

Оставете коментар

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space