Българският национал Никола Илиев изигра пореден силен мач за юношеската формация на Интер до 19 години. Талантът се отчете с хеттрик от асистенции при изразителната победа с 4:0 над Наполи в среща от първенството на Примаверата.

18-годишният Илиев беше титуляр и още до почивката беше подал на Александър Станкович и Исиака Камате, които наказаха съперника.

Преди това Станкович, който е син на Деян Станкович, беше реализирал за 1:0 в 17-ата минута.

В 73-ата Илиев асистира и на Денис Куратоло за четвъртото попадение. Три минути по-късно бившият футболист на Ботев (Пловдив) беше заменен.

Юношите на Интер, водени от Кристиан Киву, са на 11-ото място в класирането, независимо че преди година спечелиха сребърните медали. Лидер в момента е Рома.