Гришо ще защитава титлата си в Бризбейн

Гришо ще защитава титлата си в Бризбейн

Първата ракета на България – Григор Димитров, и през новия сезон ще играе на турнира в Бтризбейн, където спечели първата си титла за 2024 година.

Родната звезда е потвърдил участие в надпреварата, която ще се проведе между 29 декември 2024 г. и 5 януари 2025 г., пише casaradio.it.

Там ще се състезава и бившият №1 в света Новак Джокович, който не е играл от загубения финал в Шанхай срещу Яник Синер.

Сърбинът не е участвал в Бризбейн от 2009 година насам. Участие в австралийския град са потвърдили още Ник Кирьос, Холгер Руне и Франсис Тиафо.

banner

Оставете коментар


Социални мрежи