256 Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов реагира гневно, след като беше глобен с 4000 лева от Дисциплинарната комисия към БФС. Санкцията му бе наложена заради „уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдийската бригада в медиите“, след като Попето нарече реферите на мача с ЦСКА „палячовци“. Ивелин Попов качи снимка с жълти стотинки и написа: „Събирам ви глобата“, а малко след това жена му Елена Паришева също реагира и написа: „Не просто палячовци… ами и гладни!“. Може да ви хареса също Никола Цолов стартира уикенда в Австрия с 2-ро време в тренировката Ботев победи Арда във втората си контрола Спортът и мачовете по телевизията днес Константин Грахльов тренира с мъжете на Локо