Срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига между отборите на Несебър и Атлетик Куклен бе прекратена на полувремето при резултат 0:0.

Гостите отказаха да излязат за второто полувреме на терена и след като изчака 15 минути, главният съдия Любомир Александров от Хасково свири край на мача, предава Kotasport.

Малко по-късно стана ясно,че има ударен футболист на Атлетик от неизвестно лице на почивката, който по-късно е бил закаран и в болница. Информацията бе потвърдена и от Несебър, и от гостите от Куклен. Наставникът на баските е искал мача да се доиграе, но футболистите му не са искали да излязат на терена.

PlovdivNews.bg припомня, че Несебър и Спартак Пловдив водят жестока битка за място във Втора лига.