225 Отборът на Манчестър Юнайтед продължи с добрите си изяви в последните седмици и победи Лестър Сити с 3:0 у дома в мач от 23-ия кръг на Висшата лига. На „Олд Трафорд“ намиращият се в отлична форма нападател на „червените дяволи“ Маркъс Рашфорд продължи с головата си серия и вкара два гола. След този успех тимът на Ерик тен Хаг остава на трето място в класирането с 49 точки, три по-малко от втория Манчестър Сити. Лидерът Арсенал е с 54 точки и мач по-малко от преследвачите. Лестър Сити заема 14-та позиция в подреждането с актив от 24 точки. Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Испания се реваншира за лошото начало, Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор