274 Днес (29 януари) в НФБ „Бояна“ се състоя работна среща, в която участваха представители на фенклубове от страната, Български футболен съюз и Главна дирекция национална полиция. Резултатът от срещата бе, че представителите на фенорганизациите в България се обединиха от идеята да бъде учредено сдружение на фенклубовете от страната с главна цел подпомагане на всички спортни федерации и в частност на Българския футболен съюз за единодушно апелиране към държавни и общински органи за подобряване, модернизиране и изграждане на спортни обекти, най-вече модерни футболни стадиони отговарящи на съвременните изисквания. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол