399 Уест Хем излезе с ново официално изявление, с което зарадва футболния свят. „Чуковете“ споделят, че Михаил Антонио е в стабилно състояние след ужасяващата си катастрофа по-рано днес. Нападателят е в съзнание и е комуникативен, пишат още от клуба. Към момента той остава в лондонска болница, където е бил транспортиран с хеликоптер веднага след инцидента. Повече подробности от Уест Хем се очакват утре. Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев