445 Томислав Стипич вече не е треньор ЦСКА – София. Специалистът, който пое клуба през лятото, е отстранен от поста му, след като „червените“ записаха невиждан срам от четири десетилетия, стартирайки с четири загуби от първите си пет мача в елита на България. Наставникът обаче продължава да създава проблем на клуба, тъй като след дълги преговори този следобед с ръководните фактори в клуба Стоян Орманджиев, Филип Филипов и Михаил Александров, е отказал да признае грешките си. Бившият треньор на Рига първо вбесил шефовете си, след като тимът му изглежда катастрофално през последните седмици и не показва по никакъв начин как може да изведе отбора си от тази ситуация. Освен това отказал днес да се раздели по взаимно съгласие с ЦСКА-София, като заявил, че си иска парите за всичките възнаграждения до края на сезона. Стипич със сигурност няма повече да води ЦСКА-София, а клубът ще се опита да обяви новия си треньор в следващите часове и по-точно във вторник, който да води отбора срещу Ботев (Пловдив) през идващия петък.спортал Може да ви хареса също Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“