174 Комисия за стадион „Христо Ботев“, председателствана от зам.-кмета Величко Родопски, ще се събере днес от 15:00 часа.Комисията трябва да вземе решение за издаване на прословутото възлагателно писмо. Припомняме, че на предишното заседание бе взето решение архитектът да проемени етапността, а на сесия на ОбС бяха гласувани до 10 000 лева за работата му. От фирма ПИМК пък продължават работата, въпреки забавянето на документите. Може да ви хареса също Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов 40 дни преди старта на сезона: От Ботев съобщиха колко са продадените абонаментни карти досега