227 Собственикът на ПИМК Илиян Филипов пристигна малко след 17:00 часа днес на „Колежа“, където нареди цялата тежка техника да бъде изкарана от съоръжението. „Както вече ви казах, ако не получа възлагателното писмо, спирам работата.Два часа бях в общината, не го получих. Трябвало да има комисия. Аз се наслушах на обещания. Когато получа възлагателното писмо- веднага цялата техника ще бъде върната и работата ще продължи.Виждате колко работници има тук. Бе възлагателно писмо няма как да работя, защото нарушавам договора. Пак казвам- ако получа възлагателното писмо ще продължи работата и Ботев ще приеме Левски в своя дом“, заяви босът на ПИМК. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев