214 Юношите на Ботев от U17 и U15 стартираха успешно втория полусезон с победи над връстниците си от Берое. При U17 „канарчетата“ се наложиха с 2:1, като двата гола за ботевистите вкара Ивайло Видев. При U15 „жълто-черните“ победиха с 2:0 с голове на Михаел Михаелов и Иван Дейков. Може да ви хареса също Самуил Цонов с гол за победата на България U19 над Албания Лъчезар Балтанов след загубата: Нямаме оправдание за този мач Ботев пуска ограничен брой билети за дербито Илиян Филипов преподаде урок по история на кмета на Пловдив