247 Кметът на Пловдив Здравко Димитров коментира строителните дейности на стадион „Христо Ботев“ и това дали Ботев може да приеме Левски там в средата на април. Деца от Спортното учлище, където кметът беше гост на патронния празник също го питаха кога Ботев ще се върне на „Колежа“ „С такива темпове трябваше да се работи още преди време. Не искам да казвам дати, защото бяха казвани много дати. За мен е редно Ботев да взезе колкото се може по скоро на стадиона и след това да се завършва цялостно.Реалистично е мачът с Левски в средата на април да е там. Този път не искам да избързвам с каквото и да е. Нека всички си свършат работата“, заяви кметът. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев