312 Феновете на Ботев завършиха своя протест за стадион „Христо Ботев“ пред Община Пловдив. Там те за пореден път казаха своето искане – с наличните средства стадионът да бъде завършен до етап 1- с 3 готови трибуни и цялостен покрив на козирката. Хиляди Бултраси се събраха на площад Съединение и поеха към Общината със скандирания и песни. Тунелът буквално се тресеше при преминаването на бултрасите. Гневът изригна най- силно пред общината, където кметът Здравко Димитров и зам.-кметът по строителство Пламен Райчев бяха здраво освиркани и обиждани. Бултрасите обявиха, че на 9 февруари ще присъстват на сесията на ОбС, където се очкават решения за Колежа. На протеста присъстваха Асен Караславов и Герман Ченяков като представители на клуба, както и жълто- черни юноши. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев