212 Треньорът на Ботев Желко Копич няма да води отбор утре срещу Черноморец Балчик в мач от 1/16 финалите за Купата на България. Причината за това е наказанието му за 1 мач и затова ще гледа от трибуните.Преди да замине за Балчик отборът проведе последното си занимание в Коматево. То бе водено от треньора на дублиращия отбор Неманя Миланович.По всичко личи, че именно Миланович ще води отбора и утре. Интересното е, че Копич не се е доверил на помощниците си Радостин Александров и Георги Онов. Още по- интересното е, че на календара на Ботев е сниман само Копич от целия треньорски щаб, разбра репортер на PlovdivNews. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев