230 Трима играчи на Ботев си тръгнаха с такси от Кърджали след загубата от Арда.Първоначално Желко Копич се ядоса и не искаше да ги пуска, но след разговор в автобуса се съгласи. Става въпрос за Влвис Ману, Джаспър Ван Хертън и Дилан Мертенс, които бързаха за летище София. Ботев ще има няколко дни почивка и те са решили да тръгнат скорострелно извън страната. Следващият мач на Ботев е на 25 ноември за Купата с Черноморец Балчик. Идната събота пък Ботев играе контрола с Литевкс. Може да ви хареса също Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов 40 дни преди старта на сезона: От Ботев съобщиха колко са продадените абонаментни карти досега