262 Първото полувреме беше равностойно, вкарахме вкарахме си положението.През второто полувреме трябваше да контролираме мача, но нямахме добро владеене на топката. След червения картон се прибрахме. Това заяви треньорът на Ботев Желко Копич след загубата от Арда. „Сега имаме почивка, след което започваме подготовка за мачовете за Купата. Първо гледаме за мача с Черноморец Балчик“, заяви Копич. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев