227 По- голямата част от времето съм доволен. Особено първото полувреме бяхме много добри. Това заяви треньорът на Ботев Желко Копич след загубата от ЦСКА. „Дузпата си беше наша грешка. Трудно ми е да приема загубата. Заслужавахме повече от този мач. Продължаваме да работим.Липсваше ни ефективност. Те имаха едно положение и в крайна сметка успяха да реализират дузпата. Бароан имаше проблеми и не беше тренирал. Идеята беше да търсим скорост. Мисля, че се справихме добре с това.С всеки един мач се справяме по добре“, заяви Копич. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев