244 И след 13- тия кръг Ботев не се рамина без глоба. ДК на БФС глоби жълто- черните с 1300 лева ПО ДОКЛАД За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК „Ботев“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева. За използване на лазерни устройства за заслепяване на гл. съдия от публиката на ПФК „Ботев“, на основание чл. 37, ал.1, т. 27 от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК „Ботев“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева. Може да ви хареса също Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов 40 дни преди старта на сезона: От Ботев съобщиха колко са продадените абонаментни карти досега