258 Най- важното беше да вкараме повече голове от съперника. Изиграхме много добро първо полувреме. Второто полувреме започнахме по същия начин, имахме невероятни положения. Това заяви треньорът на Ботев Желко след пбедата над Пирин. „Всеки играч беше индивидуално агресивен. Поздравявам момчетата. Това опитваме всеки мач. Имахме много положения, не беше лесно да играем така през целия мач. Имахме своите проблеми през втората част.И срещу ЦСКА ще се опитаме да играем по същия начин, с тази енергия и агресия. Имаме проблеми като гост, но имаме 4 поредни домакински победи. Предстои ни тежък мач с ЦСКА.Виктор Генев и Антоан Бароан ще се завърнат, което е добре. Добре е също, че имаме много качествени футболисти“, заяви Копич. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев