1,2K Антоан Конте записа мач №50 с екипа на Ботев Пловдив. Юбилейният двубой за железния защитник бе ознаменуван с успех над Славия. Носителят на Купата на България с „жълто-черния“ екип ще бъде награден на предстоящия двубой със Спартак Варна. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол