810 Над 250 деца от Пловдив и областта взеха участие в първото издание на футболния турнир „Купата на Ботев“ по повод 113-годишнина на Ботев Пловдив. Победители в надпреварата станаха учениците от СУ „Св. Седмочисленици“. Те получиха поздравления и подаръци за отличното си представяне лично от старши треньора на „жълто-черните“ Душан Керкез, вратарят на представителния отбор Ханс Кристиан Бернат, както и Антъни Уджа и Самуел Акере. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол