В лагера на Ботев очакват Зингаревич за контролата със Спартак Търнава

В лагера на Ботев очакват Зингаревич за контролата със Спартак Търнава

В лагера на Ботев (Пловдив) очакват с нетърпение пристигането на собственика на клуба Антон Зингаревич през следващата седмица, предава Sportal. Руският бизнесмен се очаква да пристигне в Анталия за контролната среща на тима със Спартак (Търнава), която по програма трябва да се играе на 23-и януари.

Възможно е Зингаревич да пристигне и ден по-рано. Тогава Ботев играе с руския Криля Советов, а руският бизнесмен ще може да се срещне с футболисти и спортно-технически щаб. Собственикът на Ботев е със забрана да влиза на територията на България, но не и на територията на Турция.

Оставете коментар

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space