532 Утре в 14:00 часа, втория отбор на Ботев (Пловдив) дава ход на подготовката си за пролетния полусезон на Втора лига. 20 футболисти ще участват в първата тренировка. Целият процес ще протича на клубната база. В хода му ще играят приятелски срещи. Допълнително ще се уточнява мястото на провеждането им. Програмата за контролите: 11 януари: Ботев II (Пловдив) – Ботев III (Пловдив) 18 януари: Ботев II (Пловдив) – Гигант (Съединение) 22 януари: Ботев II (Пловдив) – Атлетик (Куклен) 25 януари: Ботев II (Пловдив) – ФК Ямбол (Ямбол) 1 февруари: Ботев II (Пловдив) – ЦСКА-София II 7 февруари: Ботев II (Пловдив) – Янтра (Габрово) Може да ви хареса също Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“ Локо пусна картите за новия сезон