423 Фенове на Ботев блокираха кръстовището на бул. Източен и ул. Богомил с протест под наслов „Нашият клуб, нашият президент!“. След мача с Крумовград на стадион „Христо Ботев“ бултрасите излязоха на улицата, за да може гласът им да бъде чут. Недовлството на феновете е свързано със забраната на Антон Зингаревич да влиза в страната в следващите 10 години. Според властите той е заплаха за националната сигурност, но на този етап не се дава информация с каква точно заплаха представлява Зингаревич. Феновете заявиха категорични, че ще продължат с протестите за спасението на клуба. Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“