394 Полицията свали димки закачени от сектора на Ботев, които са били предназначени за запалване с дистанционно от фенове на Локо, тъй като са черно- бели. Те са били закачени от външната страна на сектора за гости на Лаута. Може да ви хареса също Никола Цолов спечели Гран при на Австрия Вижте всички 1/16-финали на Мондиал 2026 Спортна ТВ неделя Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца на футболния турнир Смолян къп 2026