310 Добър двубой за нас. Опонента беше добър, но ние бяхме по- силни. Това каза Кристиан Нвачукву, който даде тон за победата над Ботев Враца. „Всичко е един процес, трябва да тренираме усърдно и да действаме по същия начин, головете идват, идват и победите. Стъпка по стъпка, тренировка по тренировка, опитваме да се подобряваме. Всичко изглежда около клуба е добре, спокойни сме. Гледаме нашия отбор и вярвам, че ще се справим добре и ще победим в дербито с Локо“, заяви Нвачукву. Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев