503 1200 билета ще получат феновете на Ботев за предстоящото на 1 декември на Лаута дерби с Локомотив. Това стана ясно след среща между двата клуба и полицията, която се е провела днес. От МВР предупредиха, че ще предприемат строги мерки. Ще бъдат забранени шествията и пиротехниката. Ще има затворени улици в района на стадиона. Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“