450 Сдружение ПФК Ботев с призив към жълто- черните фенове: Ботевисти, Нашият клуб е изправен пред ново изпитание, но не за първи път сме поставени на изпит! Историята ни е изградена с много пот, сълзи и борба и знаем, че духът на Ботев Пловдив не се огъва лесно! Сега е моментът да покажем какво означава „жълто-черното сърце“ – сила, обединение и безусловна подкрепа! Време е да застанем рамо до рамо, да изпълним стадиона и да покажем на всички, че този клуб принадлежи на нас – феновете, а не на разни политически нерези, които искат да сложат мазните си копита върху него! Без значение какви са обстоятелствата, любовта ни към Ботев остава непоклатима! Само заедно можем да преминем през трудностите и да дадем на отбора ни нужната подкрепа! Нека в събота изпълним максимално трибуните и всички да извикаме на стадиона! Да излезем гордо и да пеем с цяло гърло за Ботев, защото този клуб е нашето семейство, нашата красота, вяра и борба! Само Ботев! Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев