425 Футболистите от академията на Ботев (Пловдив) Ангел Тодоров, Иво Ганчев и Мартин Петков получиха повиквателни за предстоящите срещи на юношеския национален отбор на България до 16 години. И тримата представители на „жълто-черните“ ще се включат в лагера, който ще започне на 23 ноември на Национална футболна база „Бояна“. Селекцията ни ще изиграе два приятелски мача срещу връстниците си от Сърбия, като те ще се проведат на 26 и 28 ноември. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес