536 Вече започна поставянето на новите чимове на терена на стадион „Христо Ботев“. След като старата трева бе напълно премахната сега е ред на поставянето на изцяло ново тревно покритие. До събота целия терен ще бъде готов, затова и двубоят с Локомотив София ще се играе на спортен комплекс Никола Щерев Старика. Може да ви хареса също Ботев започна с победа Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор